nagenieten 2018

Klik op thumbnail voor de hele foto

Direct naar programma >

 

SCHUBERT EN ZIJN OPVOLGERS

 

RECITALS

 

Dinsdag 22 mei • Openingsrecital

Wiener Meister

Anna Lucia Richter, sopraan • Gerold Huber, piano

Schubert • Wolf • Berg

 

Woensdag 23 mei • Ensemblerecital

Meine Töne still und heiter

Caroline Jestaedt, sopraan • Rosina Fabius, mezzosopraan • Johannes Bamberger, tenor • Robert Holl, bas • Matthias Lademann, piano

Schumann • Brahms

 

Donderdag 24 mei • Liedrecital

Im Walde

Thomas Oliemans, bariton • Malcolm Martineau, piano

Schumann

 

Vrijdag 25 mei • Liedrecital

Lieder vom Orient

Benjamin Appl, bariton • Graham Johnson, piano

Schubert • Brahms • Schumann • Loewe • Wolf • Cornelius • Strauss

 

Zaterdag 26 mei • Liedrecital

Rising stars I

i.s.m. Franz-Schubert-Institut & Oxford Lieder Festival

Harriet Burns, sopraan • Ian Tindale, piano

Schubert • Schumann • Wolf

Bethan Langford, mezzosopraan • Ben-San Lau, piano

Brahms • Mendelssohn • Schumann

 

Zaterdag 26 mei • Liedrecital

Liebesfrühling

Barbara Kozelj, mezzosopraan • Raoul Steffani, bariton • Gerold Huber, piano

Robert en Clara Schumann

 

Zaterdag 26 mei • Ensemblerecital

Der Rose Pilgerfahrt

Caroline Jestaedt, sopraan • Rosina Fabius, mezzosopraan • Daniel Johannsen, tenor • Bert van de Wetering, bariton • Robert Holl, bas • Jozef De Beenhouwer, piano

Vocaal ensemble: Martha Bosch, sopraan • Antje Lohse, alt • Leon van Liere, tenor • Rolf Drabbels, tenor • Jan Douwes, bas

Schumann

 

Zondag 27 mei • Liedrecital

Rising stars II

i.s.m. Oxford Lieder Festival

Peter Harris, tenor • Hamish Brown, piano

Wolf • Robert en Clara Schumann

 

Zondag 27 mei • Liedrecital

Auf den wilden Wegen

Christoph Prégardien, tenor • Christoph Schnackertz, piano

Schubert • Schumann

 

Zondag 27 mei • Slotrecital

Glaube, Hoffnung und Liebe

Robert Holl, bas • Graham Johnson, piano

Schubert • Wolf • Schoeck • Pfitzner

 

 

OVERIGE ACTIVITEITEN

 

Dinsdag 22 t/m donderdag 24 mei

Mastercourse

Vrijdag 25 mei • Liedrecital

Presentatierecital Mastercourse

 

Woensdag 23 mei

Lezing mastercourse door dr. Rolf Tybout

De poëzie van Joseph von Eichendorff

 

Donderdag 24 mei

Lezing mastercourse door Dinant Krouwel

De poëzie van Joseph von Eichendorff

 

Dinsdag 22 mei

Lezing door Meinard Kraak

Hugo Wolf

 

Woensdag 23 mei

Lezing door Emanuel Overbeeke

Robert Schumann

 

Donderdag 24 mei

Lezing door Michiel Hagdorn

Joseph von Eichendorff

 

Vrijdag 25 mei • Film

Geliebte Clara

 

Zondag 17 mei

Rondleiding met Lunchrecital

 

 

WORKSHOPS EN OPEN PODIUM

 

Donderdag 24 mei

Zing zoals je lacht

Workshop voor amateurzangers

Hetty Gehring, zangpedagoog

 

Donderdag 24 mei

Masterclass amateurzangers

Workshop (besloten)

Hetty Gehring, zangpedagoog • Charlie Bo Meijering, pianist

 

Vrijdag 25 mei

Presentatie liedklasproject

Anniecke van Delft, muziekdocent • Gerard Beemster, dirigent • Wouter van Belle, pianist • Bram van Oers, theatermaker

 

Zaterdag 26 mei

Muziek op schoot

Workshop voor de allerkleinsten en hun (groot)ouders

Anniecke van Delft, docent

 

Zaterdag 26 mei

Workshop Ensemblezang

Annemiek van de Ven, docent

 

Zaterdag 26 mei

Open Podium

Voor amateurzangers

Annelies van Gerven, zangpedagoog • Hilde Stolker, pianist

 

 

 

 

 

©

nagenieten 2018

nagenieten 2018
nagenieten 2018
nagenieten 2018

nagenieten 2018

nagenieten 2018
nagenieten 2018