2024

Vertel, vertel, vertel

recitals

Zondag 12 maart • voorjaarsrecital

Wenn sie nur wandern kann

Maarten Koningsberger, bariton • Atlantic Trio: Janneke Van Prooijen, viool / Ansfried Plat, cello / Bas Verheijden, piano

Beethoven • Mahler • Schubert • Vaughan Williams

 

Zaterdag 13 mei • Dag van het Lied

i.s.m. Vrienden van het Lied

Studenten conservatorium van Amsterdamliedlrecital

Oscar Sajous, tenor • Agathe Labadie, sopraan • Elisa Maayeshi, sopraan • Naomi Shadmi, mezzosopraan • Pieter Bogaert, piano

Liszt • Mahler • Schubert • Schumann • Strauss • Wolf

Schumann & Grieg / liedrecital

Karolina Hartman, mezzosopraan • Maurice Lammerts van Bueren, piano

Grieg • Schumann

Studenten conservatorium Maastrichtmasterclass

Maurice Lammerts van Bueren, piano • Berg duo: Stina Åkerberg, sopraan & Sachit Ajmani, piano • Valérie Stammet, sopraan & Lilian Phan, piano • Niël Stapelberg, tenor & Tonia Ioannou, piano

Brahms • Fauré • Mahler • Liszt • Rossini • Schubert • Schumann • Strauss • Wolf

Wanderlust in Engeland: Songs of Travel / rondetafelgesprek

Robbert Muuse, bariton • Micha van Weers, piano • Leo Samama, musicoloog en gespreksleider

Studenten Fontys Hogeschool TiburgLiedLab 

Kai Sven Detering, stem • Paloma Lázaro Arteaga, stem & acteren • Frédérique Lande, piano • Maya Descheemaeker, gitaar

Schubert • Mendelssohn

Wandrers Nachtlied van Goethe in de zettingen van Schubert en Ives • lezing

Dinant Krouwel, musicoloog

 

Verschwiegene liederliedrecital

Robbert Muuse, bariton • Micha van Weers, piano

Gál • Haas • Simon • Ullmann

Meet-and-greetnazit en ontmoeting met solisten voor leden van de vereniging Vrienden van het Lied

 

Zaterdag 13 mei • openingsrecital

O wüsst ich doch den Weg zurück

Ema Nikolovska, mezzosopraan • Wolfram Rieger, piano

Brahms • Schubert • Schumann

 

Zondag 14 mei • wandelconcert

Ich bin der Weg, die Wahrheit und das Leben

Nationaal Gemengd Jeugdkoor o.l.v. Wilma ten Wolde • Hans Eijsackers, piano • Jan Bastiaan neven, cello • David Jansen, orgel

Janáček • Bach • Liszt • Marais • Mendelssohn

 

Zondag 14 mei • liedrecital

Die schöne Müllerin

Henk Neven, bariton • Hans Eijsackers, piano

Schubert

 

Maandag 15 mei / jongerenconcert

Jongeren onderweg

Utrechts Jeugdkoor o.l.v. Thea Bakker • Studentenkoor Intonacatore o.l.v. Thea Bakker • Kleinkoor Stichtse Vrije School o.l.v. Sven Boogert – vocal coach Marjolein Verburg • De Tuin (solisten Vocaal Talent Nederland) – vocal coach Irene Verburg • Anniek Brouwer, trompet • Jan Freerk Kloen, piano • Fama Koning, cello • Vitto van Leeuwen, piano • Hans Eijsackers, piano • Bas Verheijden, piano • Anita van Soest, regie & presentatie

Agnestig • Barber • Brahms • Gibbons • Gjeilo • Glière • Grieg • Hart • Jenkins • Maalouf • Mendelssohn • Peterson-Berger • Piazzolla • Rachmaninov • Reger • Rutter • Warren • Schubert • Schumann

 

Dinsdag 16 mei • liedrecital

De Blijveling

Nikki Treurniet, sopraan • Maurice Lammerts van Bueren, piano • Shermin Amiri, verteller

Bizet • Debussy • Fauré • Ravel • Schubert • Schumann • Strauss • Weill

 

Woensdag 17 mei • liedrecital

Wanderer an den Mond

Ilker Arcayürek, tenor • Hartmut Höll, piano

Brahms • Duparc • Mendelssohn • Rachmaninov • Schubert • Strauss • Vaughan Williams

 

Donderdag 18 mei • liedrecital

Songs of Travel

Konstantin Krimmel, bariton • Malcolm Martineau, piano

Schubert • Vaughan Williams • Wolf

 

Vrijdag 19 mei • ensemblerecital

De pelgrim

Jan Petryka, tenor • Mitch Raemaekers, tenor • Peter Gijsbertsen, tenor • Willem de Vries, tenor • Vincent Kusters, bariton • Tomas Kildišius, bariton • Henk Neven, bas-bariton • Robert Holl, bas-bariton • Lonneke van Straalen, viool • Naomi Peters, altviool • Joël Waterman, altviool • Jan Bastiaan Neven, cello • Sebastiaan van Halsema, cello • Ying Lai Green, contrabas • Hans Eijsackers, piano

Holl • Schubert

 

Zaterdag 20 mei • winnaarsrecital

New roads

Winnaars Young Artist Platform 2021: Vincent Kusters, bariton • Charlie Bo Meijering, piano

Butterworth • Leenders • Schumann

Sun and shadow

Winnaars Internationaal Lied Festival Zeist Prijs IVC ’s Hertogenbosch 2021: Sophia Burgos, sopraan • Daniel Gerzenberg, piano

Burgos • Crumb • Gerzenberg • Wolf

 

Zaterdag 20 mei • liedrecital

Lieder einer fahrenden Gesellin

Hagar Sharvit, mezzosopraan • Kunal Lahiry, piano

Brahms • Debussy • Duparc • Mahler • Schönberg • Schumann • Wieck

 

Zondag 1 oktober • najaarsrecital

Hiraeth: Explorations of the Wandering Soul

Winnaars Young Artist Programme Oxford International Song Festival: Angharad Rowlands, mezzosopraan • Joseph Cavalli-Price, piano

Canteloube • Owen • Vaughan Williams • Williams

Camins de Fada

Winnaars Lied The Future Vilabertran: Ferran Albrich, bariton • Victoria Guerrero, piano

Brahms • García Abril • Toldrà • Wolf

next generation

Vrijdag 12 mei • Young Artist Platform

O die Schranken so eng, und die Weltso weit …

Vassia Alati, sopraan • Yuto Kiguchi, piano

Brahms • Britten • Fondse • Liszt • Samaras • Schumann • Strauss • Zemlinsky

Geen titel

George Clark, bariton • Gustas Raudonius, piano

Debussy • Duparc • Fondse • Howells • Schönberg • Wolf

Geen titel

Anna Graf, sopraan • Han-Lin Yun, piano

Dvořák • Fondse • Herz • Mendelssohn-Hensel • Saint-Saëns • Schubert • Quilter • Wolf

Geen titel

Hongyu Chen, bariton • Matthias de Smet, piano

Brahms • Duparc • Dvořák • Grieg • Fondse • Liszt • Rachmaninov • Schubert

Geen titel

Klara Martel-Laroche, mezzo-sopraan • Rosane Lajoie, piano

Duparc • Fauré • Fondse • Liszt • Poulenc • Schumann

Geen titel

Tomas Kildišius, bariton • Ani Ter-Martirosyan, piano

Brahms • Bosmans • Fondse

Geen titel

Jessica Harper, sopraan • Anna Alvizou, piano

Duparc • Fondse • Mendelssohn • Poulenc • Verdi • Whitwell • Wolf

 

Maandag 15 mei t/m vrijdag 19 mei

Masterclass

Zaterdag 21 mei • liedrecital

Presentatierecital Masterclass

David Ferreira, tenor • Alexandra Kasatkina, piano

Poulenc • Schubert • Rachmaninov

Diana Kantner, mezzosopraan • Pieter Bogaert, piano

Bridge • Mahler • Schubert

Anna trombetta, mezzosopraan • Koenraad Spijker, piano

Bizet • Boulanger • Ravel

Giacomo Schmidt, bariton • Jung Sun Woo, piano

Duparc • Schumann

Jasperina Verheij, mezzosopraan • Willem van den Dool, piano

Brahms • Duparc • Ives • Poulenc

Florian Störtz, bas-bariton • Mark Rogers, piano

Poulenc • Schubert • Schumann

zelf zingen

Vr 14 april • vr 21 april • vr 12 mei • wo 17 mei

Festivalkoor De Pelgrim

Inge van Keulen, koordirigent • Brian Lamb, pianist

 

 

Vr 14 april • za 13 mei • wo 17 mei • vr 19 mei • openbare masterclass voor amateurzangers

Reis door de romantiek

Henriëtte Schenk, zangdocent • Gilbert den Broeder, piano

 

Za 15 april • za 13 mei • za 20 mei • masterclass amateurduo’s (zanger-pianist)

Reis rond het interbellum

Annelies van Gerven, zangdocent • Lidwien Boumans, pianodocent

 

Za 22 april • vr 12 mei • vr 19 mei • besloten masterclass voor gevorderde amateurzangers

Wandelen met …

Hetty Gehring, zangdocent • Gilbert den Broeder, pianist

 

vrijdag 12 mei • oefenworkshop

Open Podium voor amateurzangers

Annelies van Gerven, zangdocent • Bas Verheijden, piano

 

Vrijdag 12 mei • presentatie

Dwaal je mee?

Leerlingen primair onderwijs • Jeugdzangtheater • Annet van de Hesseweg, koordirigent • Annemiek van der Ven, koordirigent • Matthijs Overmars, piano

 

Dinsdag 16 mei • presentatie scholierenproject

De haven van Zeist

Mary Heylema stadsdichter • Matthijs Overmars, componist en dirigent • Bram van Oers, theatermaker • José Scholte, zangdocent • Annemiek van der Ven, zangdocent

 

woensdag 17 mei • workshop voor amateurzangers

Performance workshop

Hetty Gehring, zangdocent

 

Donderdag 18 mei • openbare masterclass voor gevorderde amateurzangers

Wandelen met …

Hetty Gehring, zangdocent • Gilbert den Broeder, pianist

 

di 16 mei • vr 19 mei • openbare masterclass voor amateurzangers

Drang in die Ferne

Maarten Koningsberger, zangdocent • Bas Verheijden, piano

 

Zaterdag 20 mei • presentatie

Reis rond het interbellum

Annelies van Gerven, zangdocent • Lidwien Boumans, pianodocent

 

zondag 21 mei • presentatie

Festivalkoor De Pelgrim

Inge van Keulen, koordirigent

 

zondag 21 mei • presentatie

Reis door de romantiek

Henriëtte Schenk, zangdocent • Gilbert den Broeder, piano

 

zondag 21 mei • presentatie

Drang in die Ferne

Maarten Koningsberger, zangdocent • Bas Verheijden, piano

 

zondag 21 mei • presentatie

Wandelen met …

Hetty Gehring, zangdocent • Gilbert den Broeder, pianist

 

zondag 21 mei • presentatie

Open Podium voor amateurzangers

Annelies van Gerven, zangdocent • Bas Verheijden, piano

overig

Dinsdag 16 mei • lezing

Thuis in muziek

Alicja Gescinska, auteur en filosoof

 

woensdag 17 mei • lezing

Wanderlust door de eeuwen heen

Natasha Loges, musicoloog

 

donderdag 18 mei • talkshow

Waar is geluk?

Annemiek Schrijver, televisiemaker en gespreksleider • Henk Neven, bas-bariton en artistiek leider Internationaal Lied Festival Zeist • Hans Eijsackers, pianist en artistiek leider Internationaal Lied Festival Zeist

 

zondag 21 mei • rondleiding Zusterplein

met presentatie festival koor

bekijk het programmaboek

2023

Wanderlust

recitals

Zondag 12 maart • voorjaarsrecital

Wenn sie nur wandern kann

Maarten Koningsberger, bariton • Atlantic Trio: Janneke Van Prooijen, viool / Ansfried Plat, cello / Bas Verheijden, piano

Beethoven • Mahler • Schubert • Vaughan Williams

 

Zaterdag 13 mei • Dag van het Lied

i.s.m. Vrienden van het Lied

Studenten conservatorium van Amsterdamliedlrecital

Oscar Sajous, tenor • Agathe Labadie, sopraan • Elisa Maayeshi, sopraan • Naomi Shadmi, mezzosopraan • Pieter Bogaert, piano

Liszt • Mahler • Schubert • Schumann • Strauss • Wolf

Schumann & Grieg / liedrecital

Karolina Hartman, mezzosopraan • Maurice Lammerts van Bueren, piano

Grieg • Schumann

Studenten conservatorium Maastrichtmasterclass

Maurice Lammerts van Bueren, piano • Berg duo: Stina Åkerberg, sopraan & Sachit Ajmani, piano • Valérie Stammet, sopraan & Lilian Phan, piano • Niël Stapelberg, tenor & Tonia Ioannou, piano

Brahms • Fauré • Mahler • Liszt • Rossini • Schubert • Schumann • Strauss • Wolf

Wanderlust in Engeland: Songs of Travel / rondetafelgesprek

Robbert Muuse, bariton • Micha van Weers, piano • Leo Samama, musicoloog en gespreksleider

Studenten Fontys Hogeschool TiburgLiedLab 

Kai Sven Detering, stem • Paloma Lázaro Arteaga, stem & acteren • Frédérique Lande, piano • Maya Descheemaeker, gitaar

Schubert • Mendelssohn

Wandrers Nachtlied van Goethe in de zettingen van Schubert en Ives • lezing

Dinant Krouwel, musicoloog

 

Verschwiegene liederliedrecital

Robbert Muuse, bariton • Micha van Weers, piano

Gál • Haas • Simon • Ullmann

Meet-and-greetnazit en ontmoeting met solisten voor leden van de vereniging Vrienden van het Lied

 

Zaterdag 13 mei • openingsrecital

O wüsst ich doch den Weg zurück

Ema Nikolovska, mezzosopraan • Wolfram Rieger, piano

Brahms • Schubert • Schumann

 

Zondag 14 mei • wandelconcert

Ich bin der Weg, die Wahrheit und das Leben

Nationaal Gemengd Jeugdkoor o.l.v. Wilma ten Wolde • Hans Eijsackers, piano • Jan Bastiaan neven, cello • David Jansen, orgel

Janáček • Bach • Liszt • Marais • Mendelssohn

 

Zondag 14 mei • liedrecital

Die schöne Müllerin

Henk Neven, bariton • Hans Eijsackers, piano

Schubert

 

Maandag 15 mei / jongerenconcert

Jongeren onderweg

Utrechts Jeugdkoor o.l.v. Thea Bakker • Studentenkoor Intonacatore o.l.v. Thea Bakker • Kleinkoor Stichtse Vrije School o.l.v. Sven Boogert – vocal coach Marjolein Verburg • De Tuin (solisten Vocaal Talent Nederland) – vocal coach Irene Verburg • Anniek Brouwer, trompet • Jan Freerk Kloen, piano • Fama Koning, cello • Vitto van Leeuwen, piano • Hans Eijsackers, piano • Bas Verheijden, piano • Anita van Soest, regie & presentatie

Agnestig • Barber • Brahms • Gibbons • Gjeilo • Glière • Grieg • Hart • Jenkins • Maalouf • Mendelssohn • Peterson-Berger • Piazzolla • Rachmaninov • Reger • Rutter • Warren • Schubert • Schumann

 

Dinsdag 16 mei • liedrecital

De Blijveling

Nikki Treurniet, sopraan • Maurice Lammerts van Bueren, piano • Shermin Amiri, verteller

Bizet • Debussy • Fauré • Ravel • Schubert • Schumann • Strauss • Weill

 

Woensdag 17 mei • liedrecital

Wanderer an den Mond

Ilker Arcayürek, tenor • Hartmut Höll, piano

Brahms • Duparc • Mendelssohn • Rachmaninov • Schubert • Strauss • Vaughan Williams

 

Donderdag 18 mei • liedrecital

Songs of Travel

Konstantin Krimmel, bariton • Malcolm Martineau, piano

Schubert • Vaughan Williams • Wolf

 

Vrijdag 19 mei • ensemblerecital

De pelgrim

Jan Petryka, tenor • Mitch Raemaekers, tenor • Peter Gijsbertsen, tenor • Willem de Vries, tenor • Vincent Kusters, bariton • Tomas Kildišius, bariton • Henk Neven, bas-bariton • Robert Holl, bas-bariton • Lonneke van Straalen, viool • Naomi Peters, altviool • Joël Waterman, altviool • Jan Bastiaan Neven, cello • Sebastiaan van Halsema, cello • Ying Lai Green, contrabas • Hans Eijsackers, piano

Holl • Schubert

 

Zaterdag 20 mei • winnaarsrecital

New roads

Winnaars Young Artist Platform 2021: Vincent Kusters, bariton • Charlie Bo Meijering, piano

Butterworth • Leenders • Schumann

Sun and shadow

Winnaars Internationaal Lied Festival Zeist Prijs IVC ’s Hertogenbosch 2021: Sophia Burgos, sopraan • Daniel Gerzenberg, piano

Burgos • Crumb • Gerzenberg • Wolf

 

Zaterdag 20 mei • liedrecital

Lieder einer fahrenden Gesellin

Hagar Sharvit, mezzosopraan • Kunal Lahiry, piano

Brahms • Debussy • Duparc • Mahler • Schönberg • Schumann • Wieck

 

Zondag 1 oktober • najaarsrecital

Hiraeth: Explorations of the Wandering Soul

Winnaars Young Artist Programme Oxford International Song Festival: Angharad Rowlands, mezzosopraan • Joseph Cavalli-Price, piano

Canteloube • Owen • Vaughan Williams • Williams

Camins de Fada

Winnaars Lied The Future Vilabertran: Ferran Albrich, bariton • Victoria Guerrero, piano

Brahms • García Abril • Toldrà • Wolf

next generation

Vrijdag 12 mei • Young Artist Platform

O die Schranken so eng, und die Weltso weit …

Vassia Alati, sopraan • Yuto Kiguchi, piano

Brahms • Britten • Fondse • Liszt • Samaras • Schumann • Strauss • Zemlinsky

Geen titel

George Clark, bariton • Gustas Raudonius, piano

Debussy • Duparc • Fondse • Howells • Schönberg • Wolf

Geen titel

Anna Graf, sopraan • Han-Lin Yun, piano

Dvořák • Fondse • Herz • Mendelssohn-Hensel • Saint-Saëns • Schubert • Quilter • Wolf

Geen titel

Hongyu Chen, bariton • Matthias de Smet, piano

Brahms • Duparc • Dvořák • Grieg • Fondse • Liszt • Rachmaninov • Schubert

Geen titel

Klara Martel-Laroche, mezzo-sopraan • Rosane Lajoie, piano

Duparc • Fauré • Fondse • Liszt • Poulenc • Schumann

Geen titel

Tomas Kildišius, bariton • Ani Ter-Martirosyan, piano

Brahms • Bosmans • Fondse

Geen titel

Jessica Harper, sopraan • Anna Alvizou, piano

Duparc • Fondse • Mendelssohn • Poulenc • Verdi • Whitwell • Wolf

 

Maandag 15 mei t/m vrijdag 19 mei

Masterclass

Zaterdag 21 mei • liedrecital

Presentatierecital Masterclass

David Ferreira, tenor • Alexandra Kasatkina, piano

Poulenc • Schubert • Rachmaninov

Diana Kantner, mezzosopraan • Pieter Bogaert, piano

Bridge • Mahler • Schubert

Anna trombetta, mezzosopraan • Koenraad Spijker, piano

Bizet • Boulanger • Ravel

Giacomo Schmidt, bariton • Jung Sun Woo, piano

Duparc • Schumann

Jasperina Verheij, mezzosopraan • Willem van den Dool, piano

Brahms • Duparc • Ives • Poulenc

Florian Störtz, bas-bariton • Mark Rogers, piano

Poulenc • Schubert • Schumann

zelf zingen

Vr 14 april • vr 21 april • vr 12 mei • wo 17 mei

Festivalkoor De Pelgrim

Inge van Keulen, koordirigent • Brian Lamb, pianist

 

 

Vr 14 april • za 13 mei • wo 17 mei • vr 19 mei • openbare masterclass voor amateurzangers

Reis door de romantiek

Henriëtte Schenk, zangdocent • Gilbert den Broeder, piano

 

Za 15 april • za 13 mei • za 20 mei • masterclass amateurduo’s (zanger-pianist)

Reis rond het interbellum

Annelies van Gerven, zangdocent • Lidwien Boumans, pianodocent

 

Za 22 april • vr 12 mei • vr 19 mei • besloten masterclass voor gevorderde amateurzangers

Wandelen met …

Hetty Gehring, zangdocent • Gilbert den Broeder, pianist

 

vrijdag 12 mei • oefenworkshop

Open Podium voor amateurzangers

Annelies van Gerven, zangdocent • Bas Verheijden, piano

 

Vrijdag 12 mei • presentatie

Dwaal je mee?

Leerlingen primair onderwijs • Jeugdzangtheater • Annet van de Hesseweg, koordirigent • Annemiek van der Ven, koordirigent • Matthijs Overmars, piano

 

Dinsdag 16 mei • presentatie scholierenproject

De haven van Zeist

Mary Heylema stadsdichter • Matthijs Overmars, componist en dirigent • Bram van Oers, theatermaker • José Scholte, zangdocent • Annemiek van der Ven, zangdocent

 

woensdag 17 mei • workshop voor amateurzangers

Performance workshop

Hetty Gehring, zangdocent

 

Donderdag 18 mei • openbare masterclass voor gevorderde amateurzangers

Wandelen met …

Hetty Gehring, zangdocent • Gilbert den Broeder, pianist

 

di 16 mei • vr 19 mei • openbare masterclass voor amateurzangers

Drang in die Ferne

Maarten Koningsberger, zangdocent • Bas Verheijden, piano

 

Zaterdag 20 mei • presentatie

Reis rond het interbellum

Annelies van Gerven, zangdocent • Lidwien Boumans, pianodocent

 

zondag 21 mei • presentatie

Festivalkoor De Pelgrim

Inge van Keulen, koordirigent

 

zondag 21 mei • presentatie

Reis door de romantiek

Henriëtte Schenk, zangdocent • Gilbert den Broeder, piano

 

zondag 21 mei • presentatie

Drang in die Ferne

Maarten Koningsberger, zangdocent • Bas Verheijden, piano

 

zondag 21 mei • presentatie

Wandelen met …

Hetty Gehring, zangdocent • Gilbert den Broeder, pianist

 

zondag 21 mei • presentatie

Open Podium voor amateurzangers

Annelies van Gerven, zangdocent • Bas Verheijden, piano

overig

Dinsdag 16 mei • lezing

Thuis in muziek

Alicja Gescinska, auteur en filosoof

 

woensdag 17 mei • lezing

Wanderlust door de eeuwen heen

Natasha Loges, musicoloog

 

donderdag 18 mei • talkshow

Waar is geluk?

Annemiek Schrijver, televisiemaker en gespreksleider • Henk Neven, bas-bariton en artistiek leider Internationaal Lied Festival Zeist • Hans Eijsackers, pianist en artistiek leider Internationaal Lied Festival Zeist

 

zondag 21 mei • rondleiding Zusterplein

met presentatie festival koor

bekijk het programmaboek

2022

Auf Flügeln des Gesanges

2021

van Fin de Siècle naar nieuwe stromingen

programma
recitals (online)

Zondag 6 juni • Liedrecital

Les Apaches

Ellen Valkenburg, sopraan • Maurice Lammerts van Bueren

De Falla • Delage • Séverac • Ravel

 

Zondag 6 juni • Liedrecital

L’heure exquise

Hans Pieter Herman, bariton • Bas Verheijden, piano

Chaminade • Debussy • Duparc • Fauré • Hahn • Massenet • Tosti

 

Zondag 6 juni • Liedrecital

Die Nacht

Ellen Valkenburg, sopraan • Rosina Fabius, mezzosopraan • Peter Gijsbertsen, tenor • Florian Just, bariton • Maurice Lammerts van Bueren, piano

Brahms • Debussy • Diepenbrock• Mahler

overig (online)

Zondag 6 juni • lezing

Diepenbrock en de Tachtigers

Dinant Krouwel, musicoloog

recitals

Vrijdag 22 oktober • openingsrecital

Démons et Merveilles

Henk Neven, bariton • Hans Eijsackers, piano

Barbara • Debussy • Duparc • Fauré • Ibert • Kosma • Ravel • Thiriet

 

Zaterdag 23 oktober • liedrecital

Dirty Minds

Olivia Vermeulen, mezzosopraan • Jan Philip Schulze, piano

Bolcom • Bosmans • Debussy • Eichhorn • Eisler • Heggie • Mahler • Purcell • Schubert • Schumann • Schönberg • Wolf

 

Zondag 24 oktober • liedrecital

Ich sehe dich in Tausend Bilder

Rosina Fabius, mezzosopraan • Niels Fischer, orgel • Robert Holl, bas-bariton • Roger Braun, piano

Bach • Brahms • Holl • Reger • Schubert • Stephan • Wolf

 

Zondag 24 oktober • liedrecital

Innenwelt

Marlis Petersen, sopraan • Matthias Lademann, piano

Brahms • Diepenbrock • Duparc • Fauré • Hahn • Mahler • Reger • Rössler • Sommer • Strauss•  Weigl • Wolf

 

Maandag 25 oktober • liedrecital

Inspiratie

Michael Wilmering, bariton • Daan Boertien, piano

Beethoven • Duparc • Quilter • Rachmaninov • Ravel • Schubert • Wolf

 

dinsdag 26 oktober • liedrecital

Die stille Stadt

Raoul Steffani, bariton • Camerata RCO, o.l.v. Rolf Verbeek

Berg • Herrmann • Mahler-Werfel • Korngold • Wellesz

 

woensdag 27 oktober • liedrecital

Gruss

Lenneke Ruiten, sopraan • Thom Jansen, piano

Berg • Korngold • Stephan • Strauss • Zemlinsky

 

donderdag 28 oktober • liedrecital

Erwartung

Carolyn Sampson, sopraan • Joseph Middleton, piano

Debussy •Schönberg •Strauss •Wolf

 

vrijdag 29 oktober • liedrecital

Wenen en Parijs

Anna Stéphany, mezzosopraan • Ashley Riches, bariton • Sholto Kynoch, piano

Delibes • Fauré • Gounod • Mahler • Poulenc • Ravel • Saint-Saëns

 

zaterdag 30 oktober • winnaarsrecital

Do not go my love

Siân Dicker, sopraan • Krystal Tunnicliffe, piano

Cramer Hageman Herbert Saint-Saëns Sibelius Wolf

Liebst Du um Schönheit

Matthias Hoffmann, bas-bariton • Lisa Ochsendorf, piano

Fauré • Hahn Mahler • Strauss • Wolf

 

zaterdag 30 oktober • liedrecital

Prometheus

Florian Boesch, bariton • Justus Zeyen, piano

Schumann • Wolf

 

zondag 31 oktober • liedrecital

Ik, Pauline

Coco Collectief: Kristina Bitenc, sopraan • Tinka Pijpker, sopraan • Merlijn Runia, mezzosopraan • Jannelieke Schmidt, sopraan • Ellen Valkenburg, sopraan • Maurice Lammerts van Bueren, piano

Berlioz • Brahms • Chopin • Chopin/Viardot • Granados • Liszt • Massenet • Meyerbeer • Rachmaninov • Ravel • Viardot

 

 

 

 

zondag 31 oktober • slotrecital

An die Musik – Hommage aan Aat Klompenhouwer

Benjamin Appl, bariton • James Baillieu, piano

Brahms • Bolcom • Grieg • Gurney • Hahn • Korngold • MacMillan • Schönberg • Schubert • Schumann • Somervell • Stolz • Strauss • Vaughan Williams • Quilter • Weber • Wolf

next generation

Vrijdag 22 oktober • Young Artist Platform

Komponistinnen – Women Composers – Compositrices

Franziska Heinzen, sopraan • Benjamin Mead, piano

Bosmans • Bronsart • Clarke • Dring • Hall • Kerer • Kulenty • Maconchy • Mahler • Puig-Roget • Roesgen-Champion • Schumann • Wertheim

Hysteria

Helena Koonings, sopraan • Heleen Vegter, piano

Boulanger • Clarke • Strauss • Kulenty • Schubert • Schumann • Strauss • Viardot-Garcia • Weill

Schöne Welt, wo bist du? Vom suchen und finden …

Karola Pavone, sopraan • Boris Radulovic, piano

Chausson • Kulenty • Schubert • Wolf

Entführe mich leicht in geträumte Lande!

Vincent Kusters, bariton • Charlie Bo Meijering, piano

Brahms • Cornelius • Fauré • Kulenty • Leenders • Schubert • Schumann

geen titel

Anna Cavaliero, sopraan • Natalie Burch, piano

Britten • Debussy • Korngold • Kulenty • Strauss

geen titel

Maximilian Vogler, tenor • Sebastian Issler, piano

Diepenbrock • Duparc • Hahn • Kulenty • Mendelssohn • Pfitzner • Schubert • Schumann • Pfitzner

zelf zingen

Za 9 maart • za 30 maart • za 18 mei

Liedklas

Voor amateurzangers

Annelies van Gerven, zangpedagoog • Lidwien Boumans, piano

 

Za 30 maart • za 13 april • za 18 mei

Masterclass amateurzangers (besloten)

Voor gevorderde amateurzangers

Hetty Gehring, zangpedagoog • Heleen Vegter, pianist

 

Woensdag 22 mei

Koorconcert Stichtse Vrije School • Liedrecital

Hannah van Tilburg, dirigent • Peter Verhoogt, piano

 

Vrijdag 24 mei

Presentatie Liedklasproject: Dichterliebe • Liedrecital

Anniecke van Delft, muziekdocent • Gerard Beemster, dirigent • Wouter van Belle, pianist • Bram van Oers, theatermaker

 

 

Vrijdag 24 mei

Zing zoals je lacht

Workshop voor amateurzangers

Hetty Gehring, zangpedagoog

 

Zaterdag 25 mei

Masterclass amateurzangers (openbaar)

Workshop voor gevorderde amateurzangers

Hetty Gehring, zangpedagoog • Heleen Vegter, pianist

 

Zaterdag 25 mei

Open Podium

Voor amateurzangers • incl. oefenworkshops

Annelies van Gerven, zangpedagoog • Charlie Bo Meijering, pianist

 

Zaterdag 25 mei

Presentatierecital

Presentatie masterclass en liedklas amateurs

Hetty Gehring, zangpedagoog • Annelies van Gerven, zangpedagoog • Heleen Vegter, pianist

overig

Zaterdag 23 oktober • Dag van het Lied

i.s.m. Vrienden van het Lied

 

Diepenbrock en Duitse tijdgenoten als Wolf en Mahlerliedrecital

Selma Harkink, sopraan • David Bollen, piano

Diepenbrock • Mahler • Wolf

 

Fin de Siècle en Nieuwe Wegen liedrecital

Vincent Kusters, bariton • Charlie Bo Meijering, piano

Holl • Leenders • Mengelberg • van Platen • van Rennes • Smulders • Wagenaar • Westra

 

Mandoline van Verlaine door Debussy en Diepenbrocklezing

Dinant Krouwel, musicoloog

 

Workshop

Phyllis Ferwerda, piano • 1 à 2 studentenduo’s Koninklijk Conservatorium Den Haag

 

Diepenbrock en Franse tijdgenotenliedrecital

Daniël Hermán Mostert, bariton • Sofia Vasheruk, piano

Debussy • Diepenbrock • Chausson • Fauré

 

Meet-and-greet nazit en ontmoeting met solisten voor leden van de vereniging Vrienden van het Lied

 

Maandag 25 oktober • lezing

Lezing over het leven en de liederen van Hugo Wolf

Richard Stokes, muziekwetenschapper

bekijk het programmaboek

2019

Invitation au voyage

programma
recitals

Vrijdag 17 mei • Openingsrecital

With love from Russia

Henk Neven, bariton • Jan Bastiaan Neven, cello • Hans Eijsackers, piano

Glinka • Prokofiev • Dargomyzjski • Rachmaninov • Borodin • Tsjaikovski

 

Zaterdag 18 mei • Liedrecital

At the railway station

Mark Padmore, tenor • Julius Drake, piano

Britten Purcell • Britten • Fauré • Hahn

 

Zondag 19 mei • Liedrecital

Chez Coco

Wendeline van Houten, sopraan • Merlijn Runia, mezzosopraan • Jannelieke Schmidt, sopraan • Nikkie Treurniet, sopraan • Ellen Valkenburg, sopraan • Maurice Lammerts van Bueren, piano

Ravel • Brahms • Wolf • Bizet • Debussy • Milhaud • Satie • Poulenc • Viardot • Rossini

 

Zondag 19 mei • Liedrecital

Die Blätter rauschten

Robert Holl, bas • Matthias Lademann, piano

Schubert • Brahms • Pfitzner • Reger • Tsjaikovski • Moessorgski • Borodin

 

Maandag 20 mei • Lecture-recital

Schubert on the world Stage: the Import and the Export.

Graham Johnson, spreker & pianist • Sophie Rennert, mezzosopraan • Wolfgang Resch, bariton

Schubert • Barnett • Bizet • Gounod • Fauré • Saint-Saëns • Poulenc • Vaughan Williams • Holst • Britten • Newbold

 

Dinsdag 21 mei 2019 • Liedrecital

Dichterliebe

Robert Holl, bas • Graham Johnson, piano

Schumann • Brahms • Schubert

 

Woensdag 22 mei 2019 • Liedrecital

La Bonne Chanson

Lenneke Ruiten, sopraan• Thom Janssen, piano

Fauré • Wolf • Debussy

 

Donderdag 23 mei 2019 • Liedrecital

Reis door het leven

Robin Tritschler, tenor • Malcolm Martineau, piano

Schubert

 

Zaterdag 25 mei 2019 • Liedrecital

Banalités

Michael Wilmering, bariton • Hans Eijsackers, piano

Schubert • Duparc • Poulenc • Debussy • Finzi • Cramer

 

Zaterdag 25 mei 2019 • Liedrecital

Walk with my love

Paula Murrihy, mezzosopraan • Sholto Kynoch

Brahms • Mendelssohn • Debussy • Robert & Clara Schumann • Irish folksongs arr. Britten – Victory – Larchet

 

Zondag 26 mei 2019 • Liedrecital

Was het een droom?

Raoul Steffani, bariton • Gerold Huber, piano • Lisa Jacobs, viool

Sibelius • Grieg • Spohr

 

Zondag 26 mei 2019 • Liedrecital

Songs of Travel

Christoph Prégardien, tenor • Daniel Heide, piano

Schubert • Vaughan Williams • Mahler

next generation

Maandag 20 mei t/m vrijdag 24 mei

Mastercourse

 

Zaterdag 25 mei • Liedrecital

Presentatierecital Mastercourse

zelf zingen

Za 9 maart • za 30 maart • za 18 mei

Liedklas

Voor amateurzangers

Annelies van Gerven, zangpedagoog • Lidwien Boumans, piano

 

Za 30 maart • za 13 april • za 18 mei

Masterclass amateurzangers (besloten)

Voor gevorderde amateurzangers

Hetty Gehring, zangpedagoog • Heleen Vegter, pianist

 

Woensdag 22 mei

Koorconcert Stichtse Vrije School • Liedrecital

Hannah van Tilburg, dirigent • Peter Verhoogt, piano

 

Vrijdag 24 mei

Presentatie Liedklasproject: Dichterliebe • Liedrecital

Anniecke van Delft, muziekdocent • Gerard Beemster, dirigent • Wouter van Belle, pianist • Bram van Oers, theatermaker

 

 

Vrijdag 24 mei

Zing zoals je lacht

Workshop voor amateurzangers

Hetty Gehring, zangpedagoog

 

Zaterdag 25 mei

Masterclass amateurzangers (openbaar)

Workshop voor gevorderde amateurzangers

Hetty Gehring, zangpedagoog • Heleen Vegter, pianist

 

Zaterdag 25 mei

Open Podium

Voor amateurzangers • incl. oefenworkshops

Annelies van Gerven, zangpedagoog • Charlie Bo Meijering, pianist

 

Zaterdag 25 mei

Presentatierecital

Presentatie masterclass en liedklas amateurs

Hetty Gehring, zangpedagoog • Annelies van Gerven, zangpedagoog • Heleen Vegter, pianist

overig

Vrijdag 17 mei • IVC

1e Voorronde Internationaal Vocalisten Concours

 

Zaterdag 18 mei • Dag van het Lied

i.s.m. vereniging Vrienden van het Lied

Inloop met zang • studenten van het ArtEZ Conservatorium

 

Eugène Pannebakker masterclass • door Hans Eijsackers, pianist

 

On this IslandLiedrecital

Claire Lees, sopraan • Lies Braakman, piano

Britten • Barber • Bernstein • Walton

 

L’invitation au voyagelezing

Dinant Krouwel, musicoloog

Over Duparc en Baudelaire

 

From Russia with loveLiedrecital

Varvara Tishina, sopraan • Victoria Dmitrieva, piano

Glinka • Moesorgski • Tsjaikovski • Cui • Rimski-Korsakov • Glazoenov • Medtner • Tanajev • Rachmaninov

 

De poëzie van Heinrich HeineLezing

Leo Samama, musicoloog

 

Chansons d’amour et de guerre • Liedrecital

Florian Just, bariton • Jan-Paul Grijpink, piano • Stephan Heber, cello • Julie Moulin, fluit

Ravel • Duparc • Gounoud • Dallapiccola • Massenet • Ibert • Caplet

Meet-and-greetnazit en ontmoeting met solisten voor leden van de vereniging Vrienden van het Lied

Zondag 19 mei • rondleiding

Rondleiding met lunchrecital

Vincent Kusters, bariton • Charlie Bo Meijering, piano

Zondag 19 mei • meezingconcert 3+

If you’re happy (and you know it) 

Ageeth de Haan

Zondag 19 mei

De Franse SalonTalkshow

Elly Ameling • Meinard Kraak • o.l.v. Aat Klompenhouwer

Dinsdag 21 mei • lezing

De poëzie van Heinrich Heine 

Leo Samama, musicoloog

Woensdag 22 mei • lezing

De poëzie van Paul Verlaine

Meinard Kraak, bas-bariton

Vrijdag 24 mei • liedrecital

De Spaanse Gouden Eeuw 

i.s.m. Organisatie Oude Muziek

Raquel Andueza, sopraan • Ensemble La Galania

Kapsperger • Subias • Ribayaz • Durón • i Coll • Caresana • Durón • div. anonieme componisten

bekijk het programmaboek

2018

Schubert en zijn opvolgers

programma
recitals

Dinsdag 22 mei • Openingsrecital

Wiener Meister

Anna Lucia Richter, sopraan • Gerold Huber, piano

Schubert • Wolf • Berg

 

Woensdag 23 mei • Ensemblerecital

Meine Töne still und heiter

Caroline Jestaedt, sopraan • Rosina Fabius, mezzosopraan • Johannes Bamberger, tenor • Robert Holl, bas • Matthias Lademann, piano

Schumann • Brahms

 

Donderdag 24 mei • Liedrecital

Im Walde

Thomas Oliemans, bariton • Malcolm Martineau, piano

Schumann

 

Vrijdag 25 mei • Liedrecital

Lieder vom Orient

Benjamin Appl, bariton • Graham Johnson, piano

Schubert • Brahms • Schumann • Loewe • Wolf • Cornelius • Strauss

 

Zaterdag 26 mei • Liedrecital

Rising stars I

i.s.m. Franz-Schubert-Institut & Oxford Lieder Festival

Harriet Burns, sopraan • Ian Tindale, piano

Schubert • Schumann • Wolf

Bethan Langford, mezzosopraan • Ben-San Lau, piano

Brahms • Mendelssohn • Schumann

 

Zaterdag 26 mei • Liedrecital

Liebesfrühling

Barbara Kozelj, mezzosopraan • Raoul Steffani, bariton • Gerold Huber, piano

Robert en Clara Schumann

 

Zaterdag 26 mei • Ensemblerecital

Der Rose Pilgerfahrt

Caroline Jestaedt, sopraan • Rosina Fabius, mezzosopraan • Daniel Johannsen, tenor • Bert van de Wetering, bariton • Robert Holl, bas • Jozef De Beenhouwer, piano

Vocaal ensemble: Martha Bosch, sopraan • Antje Lohse, alt • Leon van Liere, tenor • Rolf Drabbels, tenor • Jan Douwes, bas

Schumann

 

Zondag 27 mei • Liedrecital

Rising stars II

i.s.m. Oxford Lieder Festival

Peter Harris, tenor • Hamish Brown, piano

Wolf • Robert en Clara Schumann

 

 

Zondag 27 mei • Liedrecital

Auf den wilden Wegen

Christoph Prégardien, tenor • Christoph Schnackertz, piano

Schubert • Schumann

 

Zondag 27 mei • Slotrecital

Glaube, Hoffnung und Liebe

Robert Holl, bas • Graham Johnson, piano

Schubert • Wolf • Schoeck • Pfitzner

next generation

Dinsdag 22 t/m donderdag 24 mei

Mastercourse

 

Vrijdag 25 mei • Liedrecital

Presentatierecital Mastercourse

zelf zingen

Donderdag 24 mei • workshop 

Zing zoals je lacht

Workshop voor amateurzangers

Hetty Gehring, zangpedagoog

 

Donderdag 24 mei • masterclass

Masterclass amateurzangers

Workshop (besloten)

Hetty Gehring, zangpedagoog • Charlie Bo Meijering, pianist

 

Vrijdag 25 mei • workshop 

Presentatie liedklasproject

Anniecke van Delft, muziekdocent • Gerard Beemster, dirigent • Wouter van Belle, pianist • Bram van Oers, theatermaker

 

Zaterdag 26 mei • workshop 

Muziek op schoot

voor de allerkleinsten en hun (groot)ouders

Anniecke van Delft, docent

 

Zaterdag 26 mei • workshop 

Ensemblezang

Annemiek van de Ven, docent

 

Zaterdag 26 mei

Open Podium

Voor amateurzangers

Annelies van Gerven, zangpedagoog • Hilde Stolker, pianist

overig

Woensdag 23 mei • Lezing door dr. Rolf Tybout

Donderdag 24 mei • Dinant Krouwel

 

Dinsdag 22 mei • Lezing door Meinard Kraak

Hugo Wolf

 

Woensdag 23 mei • Lezing door Emanuel Overbeeke

Robert Schumann

 

Donderdag 24 mei • Lezing door Michiel Hagdorn

Joseph von Eichendorff

 

Vrijdag 25 mei • Film

Geliebte Clara

 

Zondag 17 mei

Rondleiding met Lunchrecital

bekijk het programmaboek

2017

Schubert en zijn voorgangers

programma
recitals

Dinsdag 16 mei • openingsrecital

Liebe! Liebe! Ist die Seele des Genies

Lenneke Ruiten, sopraan • Thom Janssen, piano • Arjan Woudenberg, klarinet

Haydn • Mozart • Schubert

 

Woensdag 17 mei • ensemblerecital

Sterne aus des Himmels Pforten

Caroline Jestaedt, sopraan • Rosina Fabius, mezzosopraan • Jan Petryka, tenor • Robert Holl, bas-bariton • Wouter van Belle, orgel • Matthias Lademann, piano

Beethoven • Haydn• Mozart • Schubert

 

Donderdag 18 mei • liedrecital

Alles nahe, werde fern

Henk Neven • Hans Eijsackers

Beethoven • Loewe • Schubert

 

Vrijdag 19 mei • liedrecital

Sitz ich allein, wo kann ich besser sein?

James Gilchrist, tenor • Sholto Kynoch, piano

Reichardt • Zelter • Loewe • Schubert • Haydn • Mozart • Beethoven

 

Zaterdag 20 mei • liedrecital

Concourswinnaars

Raoul Steffani,  bariton • Daan Boertien, piano • Adèle Charvet, mezzosopraan • Florian Caroubi, piano

Schubert • Schumann • Wolf

 

Zaterdag 20 mei • liedrecital

Il pleure dans mon coeur

Felicity Lott, sopraan • Graham Johnson, piano

Debussy • Fauré • Hahn • Haydn • Mozart • Schubert

 

Zaterdag 20 mei • ensemblerecital

Gib mir das Glück der Geselligkeit

Ellen Valkenburg, sopraan • Rosanne van Sandwijk, mezzosopraan • Peter Gijsbertsen, tenor • Jan Willem Schaafsma, tenor • Henk Neven, bariton • Robert Holl, bas-bariton • Maurice Lammerts van Bueren, piano • Maartje van Weegen, presentator

Mozart • Haydn • Beethoven • Schubert

 

Zondag 21 mei • koorconcert

Mozart en Schubert: Lof en zege

Kathedrale Koor Utrecht • Cugnon Consort • Gerard Beemster, dirigent • Wouter van Belle, piano & orgel

Mozart • Schubert

 

Zondag 21 mei • liedrecital

Concourswinnaars

Angelo Pollak, tenor • Fiona Pollak, piano • Karola Pavone, sopraan • Boris Radulovic, piano • Eduard Bayer, viool •  François-Marie Lhuissier, cello

Beethoven • Haydn • Mozart • Schubert

 

Zondag 21 mei • slotrecital

Winterreise

Robert Holl, bas-bariton • Graham Johnson, piano

Franz Schubert

next generation

Dinsdag 16 t/m donderdag 18 mei

Mastercourse
incl. lezing dr.Deen Larsen

Vrijdag 19 mei • liedrecital

Presentatierecital Mastercourse 

Oddur Jónsson, bariton • Somi Kim, piano • Alina Wunderlin, sopraan • Anna Anstett, piano • Bert van de Wetering, bas-bariton • Vesna Dimcevska, piano • Franziska Heinzen, sopraan • Benjamin Mead, piano • Ingrid Nugteren, sopraan • Heleen Vegter, piano • Irene Verburg, sopraan • Mark Toxopeus, piano

zelf zingen

Vrijdag 19 mei • scholierenproject VO

Koorzang met presentatie

Gerard Beemster, koorleider • Wouter van belle, piano

 

zaterdag 20 mei • workshop voor amateurzangers

Samen zingen? Natuurlijk!

Annemiek van der Ven, zangdocent

 

zaterdag 20 mei

Open Podium

Voor amateurzangers

Annelies Van Gerven, zangdocent • Hilde Stolker, piano

 

zaterdag 20 mei • workshop

Muziek op Schoot

Workshop voor de allerkleinsten en hun (groot)ouders

Anniecke van Delft, muziekdocent

 

Zondag 21 mei • workshop

Zingen voor Zwangeren

Maja Roodveldt, zangdocent

 

Zondag 21 mei • workshop

Technische tips voor koorzangers

Maja Roodveldt, zangdocent

overig

Dinsdag 17 mei • lezing

Goethes kleurenleer: niet van gisteren

Wil Uitgeest

 

Woensdag 18 mei • lezing

Goethe: veelkleurige zelfvernieuwer

Désanne van Brederode

 

Donderdag 18 mei • concertinleiding

Alles nahe, werde fern

Aat Klompenhouwer

 

Donderdag 19 mei • lezing

Goethes faust als beeld van de ontwikkeling van de moderne mens

Sebastiaan de Vries

 

Vrijdag 20 mei • film

Immortal Beloved

 

Vrijdag 19 mei • concertinleiding

Sitz ich allein, wo kann ich besser sein?

Emmanuel Overbeeke

bekijk het programmaboek

2016

Schubert en zijn vrienden

programma
recitals

Dinsdag 17 mei • openingsrecital

Schubert im Freundeskreis

Robert Holl, bariton • Graham Johnson, piano

Franz Schubert

 

Woensdag 18 mei • liedrecital

Frauengestalten

Lenneke Ruiten, sopraan • Thom Janssen, piano

Franz Schubert

 

Donderdag 19 mei • liedrecital

Die schöne Müllerin

Alexander Kaimbacher, tenor • Roger Braun, piano

Franz Schubert

 

Vrijdag 20 mei • liedrecital

Abends unter der Linde

Benjamin Appl, bariton • Graham Johnson, piano

Franz Schubert

 

Zaterdag 21 mei • liedrecital

Schubert en ik

Chava Jurgens-Beijk, sopraan

Leerlingen Music & Talent Academy KunstenHuis – Muziekschool de Bilt – Zeist

Maaike Lijnzaad, piano • Julie Gro, piano s • Gilles van Hal, piano • Christine Lensvelt, viool • Wouter Pereboom, trombone • Pieter Paasman, trombone • Susan Kabat, klarinet • Julia Bronkhorst, zang • Nout Morssinkhof, gitaar • Yael Easton, gitaar

Franz Schubert

 

Zaterdag 21 mei • liedrecital

Schubert und seine Vorgänger

Bernarda Fink, mezzosopraan • Anthony Spiri, piano

Mozart • Haydn • Schubert

 

Zaterdag 21 mei • ensemblerecital

Der Fröhliche Franz

Caroline Jestaedt, sopraan • Miriam Albano, mezzosopraan • Jan Petryka, tenor • Angelo Pollak, tenor • Georg Klimbacher, bariton • Robert Holl, bas-bariton • Matthias Lademann, piano

Franz Schubert

 

Zondag 22 mei • liedrecital

Familieconcert

Collegium Vocale Zeist • Kathedrale Koor Utrecht

Ellen Valkenburg, sopraan • Gerard Beemster, dirigent • Wouter van Belle, piano & orgel

Franz Schubert

 

Zondag 22 mei • liedrecital

Rising Stars

Ellen Valkenburg, sopraan • Caroline Jestaedt, sopraan • Miriam Albano, mezzosopraan • Jan Petryka, tenor • Angelo Pollak, tenor • Georg Klimbacher, bariton • Matthias Lademann, piano • Michael Hesselink, klarinet

Franz Schubert

 

Zondag 22 mei • slotrecital

Schwanengesang

Robert Holl, bariton • Rudolf Jansen, piano

Franz Schubert

next generation

woensdag 18 mei • donderdag 19 mei

Mastercourse

Schubert mastercourse door Robert Holl en Graham Johnson

Vrijdag 20 mei

Slotconcert deelnemers Schubert Mastercourse

Sheva Tehoval, sopraan • Elmira Sayfullayeva, piano • Esther Ree, sopraan • Rik Helmes, piano • Gerdine Tuinstra, sopraan • Yaroslav Kolpakoff, piano • Johannes Leuschner, bariton • Emanuel Winter, piano • Dionysios Tsaousidis, bariton • Giovanni Piana, piano • Karola Pavone, sopraan • Boris Radulović, piano • Sara Klein Horsman, mezzosopraan • Vesna Dimcevska, piano

overig

Di 17 – zo 22 mei • expositie

Met werken van Juke Hudig

 

Dinsdag 17 mei

Themagesprekken

In gesprek met Robert Holl en Graham Johnson over de dichters:

Mayrhofer • Seidl • von Schober • von Schlegel

 

Vrijdag 20 mei • film

The greatest Love and the greatest Sorrow

 

Zaterdag 21 mei • Rondleiding met muzikale lunch

Broedergemeente

 

Zondag 22 mei • Rondleiding met muzikale lunch

Tuinen van Slot Zeist

bekijk het programmaboek
nl_NL